Portfolio

MultiAddress

Znamy to z praktyki. Masz do odwiedzenia 10-50 adresów związanych z pracą lub podróżą turystyczną. Google Maps może zaoferować Ci obliczenie podróży z maksymalnie 10-15 adresami, których kolejność i tak musisz ustalić. Kuriera nie zadowli ani ilość adresów, ani koszt takiego rozwiązania. Dlatego stworzyliśmy aplikację, która pozwala policzyć optymalną trasę do 150 adresów za darmo. Kolejne 200 adresów udostępniamy za cenę 5usd - 6 razy taniej, niż przeciętna cena konkurencji.

Panel Marakuja

Panel Marakuja był wykorzystany do tej pory wśród trzech partnerów flotowych. Jest dostosowywany indywidualnie. Wspólne cechy to tablica wyników wydajności, zgłaszanie problemów do biura, mapa najbardziej dochodowych miejsc na podstawie historii kursów, mapa miejsc, takich jak parkingi czy stacje benzynowe oraz podgląd przychodów dla partnera. Indywidualne moduły to m.in. prowadzenie grafiku i zapisów na zmiany, czat floty, sugerowane stacje benzynowe na bazie danych historycznych oraz branding.

Ola Auto Szkoła

Projekt strony internetowej zakładał odświeżenie wizerunku jednej z najstarszych szkół nauki jazdy w Warszawie. Poza zbudowaniem od zera strony skupiliśmy się również na pasywnym pozycjonowaniu.

Marakuja.eu

Brand Marakuja.eu powstał dzięki współpracy ze świetnym grafikiem, jakim jest Maciej Kowalski. Identyfikacja wizualna zakładała powstanie logo, kolorystyki, fontów oraz budowy dokumentów wewnętrznych.

Uber Partner

Współpraca z partnerami na przestrzeni wielu lat funkcjonowania Ubera w Polsce dała nam szerokie doświadczenie w analityce wydajności. Sprawdź Twoich kierowców i zoptymalizuj flotę dzięki czyklicznym raportom na temat czasu pracy i zarobków oraz dzięki zaawansowanym wizualizacje, dzięki którym poznasz jak działa Twoja flota. Autorskie narzędzia pozwalają na znalezienie nieprawidłowości,a szkolenia pomogą Twoim kierowcy być świadomymi użytkownikami. Wszystko oparte o umowy poufności.